Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, placówkach NFZ i urzędach w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i całym województwie. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Tawerna Grecka Akropol

Tawerna Grecka Akropol mieści się w ścisłym centrum Zielonej Góry. Jest to sieciowy lokal oferujący oryginalną grecką kuchnię. Wszystkie dania oparte są o śródziemnomorskie receptury. Tawerna Grecka Akropol oferuje mnóstwo dań, tak aby każdy gość znalazł smak specjalnie dla siebie.

Basen Świebodzin

Basen OSIR znajduje się w miejscowości Świebodzin na ulicy Sulechowskiej. Obiekt ten jest ośrodkiem młodym. W związku z przemianami i wydarzeniami zachodzącymi na terenie kraju był on wielokrotnie przekształcany.

Metronom-Club

Metronom-Club to kino muzyczne, położone w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Metronom-Club dysponuje wysokiej jakości sprzętem muzycznym, oryginalnym wystrojem wnętrza oraz bogatą oprawa audio-wizualną, w czym główną atrakcją jest ściana wodna z laserem.

Klub Sportowy Korner

Klub Sportowy KORNER mieści się przy ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze. Dzięki dogodnej lokalizacji codziennie odwiedza go dużo ludzi. Klub Sportowy KORNER do usług swoich klientów oddaje basen, siłownię, saunę oraz halę sportową. Dzięki bogatej ofercie usług każdy znajdzie idealne miejsce i rodzaj ćwiczeń dla siebie.

Viva Zielona Góra

Viva to salon fryzjerski , mieszczący się na ulicy Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. Viva posiada przestronne, nowoczesne, stylowe i kolorowe wnętrze, wyposażone w najlepszej jakości sprzęt i akcesoria fryzjerskie.

Salon Lejdis

Salon Lejdis działa w Zielonej Górze i jest jedynym w swoim rodzaju salonem stylizacji paznokci.Wysokie kwalifikacje pracowników sprawiają, że Salon Lejdistętni życiem. Salon Lejdis jest stosunkowo mały. Utrzymany jest w różowej tonacji. Ściany zdobią zdjęcia kobiet i portrety stylizacji paznokci.

Studium Językowe Perfect

PERFECT to szkoła językowa, założona w 1988 roku. Poza nauczaniem języków obcych specjalizuje się również w tłumaczeniach oraz organizowaniu wyjazdów zagranicznych. PERFECT organizuje kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych.

Bestsellery